Henkilökunta

johtava lääkäri Mika Pirinen
mika.pirinen@imatrantyoterveys.fi

vastaava työterveyshoitaja
Tarja Miikki-Nikku
tarja.miikki-nikku@imatrantyoterveys.fi

työterveyshoitaja Tuula Nevalainen
tuula.nevalainen@imatrantyoterveys.fi

työterveyshoitaja Erika Arponen
erika.arponen@imatrantyoterveys.fi

laboratoriohoitaja Virpi Pakarinen
virpi.pakarinen@imatrantyoterveys.fi

työterveyshoitaja Sanna Hirn
sanna.hirn@imatrantyoterveys.fi

vastaanottohoitaja Satu Mustonen
satu.mustonen@imatrantyoterveys.fi

työterveyshoitaja Minna Luukkanen
minna.luukkanen@imatrantyoterveys.fi

työterveyshoitaja Mira Tiainen
mira.tiainen@imatrantyoterveys.fi

työfysioterapeutti Petri Hatakka
petri.hatakka@imatrantyoterveys.fi