Ylakuva-omena

Etusivu » Yhteystiedot » Henkilökunta

Henkilökunta

 

johtava lääkäri Mika Pirinen
mika.pirinen@imatrantyoterveys.fi
 

 

työterveyslääkäri Jarmo Miettinen
jarmo.miettinen@imatrantyoterveys.fi

 

työterveyshoitaja Tuula Nevalainen
tuula.nevalainen@imatrantyoterveys.fi

 

laboratoriohoitaja Virpi Pakarinen
virpi.pakarinen@imatrantyoterveys.fi

 

vastaanottohoitaja Satu Mustonen
satu.mustonen@imatrantyoterveys.fi

 

työterveyshoitaja Mira Tiainen
mira.tiainen@imatrantyoterveys.fi

vastaava työterveyshoitaja
Tarja Miikki-Nikku
tarja.miikki-nikku@imatrantyoterveys.fi

 

lääkäri Lauri Kuittinen
lauri.kuittinen@imatrantyoterveys.fi

 

työterveyshoitaja Erika Arponen
erika.arponen@imatrantyoterveys.fi

 

työterveyshoitaja Sanna Hirn
sanna.hirn@imatrantyoterveys.fi

 

terveydenhoitaja Minna Luukkanen
minna.luukkanen@imatrantyoterveys.fi

 

Työfysioterapeutti Petri Hatakka
petri.hatakka@imatrantyoterveys.fi